Produkty

Kamień pomimo wielu imitacji i substytutów, pozostaje niedoścignionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym.

Inspiracje

Garden Decor

Grysy to wspaniałe narzędzia sztuki ogrodowej. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu możemy w bardzo konkretny sposób wpłynąć na kształtowaną przez nas nawierzchnię zmieniając jej charakter. Warto pamiętać, iż grysy doskonale wyglądają w towarzystwie roślin. Pozwalaj roślinom ‘rozlewać’ się na grysy lub żwiry, ale jednocześnie pamiętaj o plewieniu chwastów.

Otoczaki

Garden Decor

Otoczaki to również bardzo popularna forma uzupełniania i dekorowania przestrzeni ogrodowej. Bardzo często otoczak jest uzupełnieniem grysu wysypanego na większej powierzchni.

Nasza oferta zawiera szeroką gamę kolorystyczną umożliwiającą dopasowanie produktu do każdej inwestycji.

Bryły

Garden Decor

Ogródek skalny uzyskuje swój urok gdy wygląda tak jakby został stworzony przez naturę. Pojedyncza bryła na trawie lub pagórku nigdy nie wygląda dobrze. Pamiętaj aby zastosować

minimum trzy sztuki aby uniknąć 'efektu meteorytu', Większość oferty  brył z naszej oferty harmonijnie skomponujesz z grysami i otoczakami.

Płyty ogrodowe

Garden Floor

Zadbaj o to aby Twój taras był wykonany z odpowiedniego materiału. Jeżeli chcesz utrzymać naturalny charakter otoczenia zarówno na tarasie jak i na ścieżkach ogrodowych to tego typu płyty spełnią Twoje oczekiwania. Indyjski piaskowiec w kolorach Mint i Green ma bardzo dobre parametry umożliwiające użytkowanie takiej nawierzchni w zmiennym, polskim klimacie. Czarne płyty wapienne to bardziej wyrazista wersja płyt z piaskowca zdecydowanie mocniej podkreślająca swoją obecność.

Włoski Gres Porcelanowy na taras

Garden Floor

Optymalne rozwiązanie nawierzchni gwarantuje, że zostaną wyeliminowane podstawowe problemy dotyczące zabrudzeń, przemarzania, odklejania czy potrzeby wymiany nawierzchni. Otrzymujesz płyty tarasowe nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne, stworzone w harmonii z kolorami inspirowanymi naturą.

Płytki na ścianę i elewację

Garden Wall

Kolekcja naturalnego, łamanego kamienia zapewniającego wygodne użytkowanie i elegancki efekt estetyczny. Płytki kamienne przygotowane są z naturalnych bloków skalnych, które dzięki procesowi łamania i cięcia odkrywają piękno surowej skały. To prawdziwa alternatywa dla gipsowych i cementowych płytek dekoracyjnych imitujących kamień.

Monolity

Garden Monolith

Monolity z kamienia naturalnego to najbardziej trwały i atrakcyjny dodatek do krajobrazu. Jednocześnie jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych dodatków.

Niezależnie jak precyzyjnie Twój architekt wyznaczy miejsce dla monolitów na projekcie ogrodu, rzeczywisty kształt i rozmiar faktycznego kamienia może różnić się znacząco.

Ogrodzenia i gabiony

Garden System

System WD to nowoczesna forma ogrodzenia z wykorzystaniem kamienia, który podkreśli naturalny charakter Twojej inwestycji.

Pamiętaj aby wybrać odpowiedni kolor kamieni. System WD pozwala na łączenie przęseł wypełnionych kamieniem z innymi elementami np. drewnianymi.

Kontakt

+48 32 472 07 39

+48 690 931 881

 biuro@gardenstones.pl

Garden Decor

Garden Floor & Wall

Gardens System

Garden Monolith