Grysy

Grysy, żwiry i łupki to wspaniałe narzędzia sztuki ogrodowej. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu możemy w bardzo konkretny sposób wpłynąć na kształtowaną przez nas nawierzchnię.

NASZE GRYSY OGRODOWE

Grysy ogrodowe w różnych odcieniach i frakcjach. Idealne uzupełnienie ogrodu.

Piękne otoczaki

Wyraziste bryły

Aktualnie w naszej ofercie otoczaków mamy do dyspozycji kilkanaście różnych odcieni i kolorów ale co nie mniej istotne oferujemy również produkty komplementarne takie jak np. grysy, bryły czy monolity z tego samego rodzaju skały..

Ogródek skalny uzyskuje swój urok gdy wygląda gdyby był stworzony przez naturę. W związku z tym nie pracuj z kilkoma rodzajami kamienia tylko skup się na wybranym typie.

Dostojne monolity

Płyty ogrodowe

Praktyczne włoskie gresy

Kamień naturalny to najbardziej trwały i atrakcyjny dodatek do krajobrazu. Jednocześnie jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych

dodatków. Każdy monolit ma unikatowy rozmiar i kształt.

Zadbaj o to aby Twój taras był wykonany z odpowiedniego materiału. Jeżeli chcesz utrzymać naturalny charakter otoczenia zarówno na tarasie  to tego typu płyty spełnią Twoje oczekiwania.

Od wielu lat rynek oczekiwał optymalnego rozwiązania nawierzchni wokół domu. Płyty ceramiczne produkowane w najnowszej technologii łączą cechy wytrzymałości, estetyki i łatwości utrzymania.

 

Kontakt

tel. 32 472 07 39

tel. 530 452 845

 biuro@gardenstones.pl

Garden Decor

Garden Floor & Wall

Gardens System

Garden Monolith